Pengakap Lahad Datu
  Penerima Anugerah
 
SENARAI PENERIMA MANIKAYU III BIT 

Bil NAMA TAHUN
1 Skipper ALAN ATIT  -
2 Skipper LASALAMA LAI  2006
3  Skipper ARSANI ALAM  -
4    
SENARAI PENERIMA MANIKAYU II BIT
BIL NAMA TAHUN
1 Skipper MOHD SHAR BIN MARALI  2003
2 Skipper Hj.SARI ARSHAD  2003
3 Skipper HJ.AHMAD SAWAL  2003
4 Skipper RICKY ANDRESS  2003
5 Skipper JURAIMIN HJ JADIL  2003
6 Skipper PAISAL RUGASAN  2003
7 Skipper NINYO @MOHD SHA MOOJAHIRIN  2003
8 Skipper JERRY KAHAL  2003
9 Skipper ROSMAHWATI BEDDU  2003
10 Skipper AMAT SHAMSURI  2003
11 Skipper RAMDIN AHMAD  
12 Skipper ERANSHA PERANA  
13 Skipper HENDRY MAHAI  
14    
15    
16    
17    
18    
19    

BAKAL PENERIMA MANIKAYU II BIT
(Telah tamat khursus manikayu 4 dan Menghantar T)
BIL NAMA TAHUN
 1  SABARMAN MANGEMBA  
 2  BEDDU SAMAD MANGEMBA  
 3  WILLY HUSSIN  
 4  ABDUL RAHMAN@ABU BAKAR BIN MARALI  
 5  AFRIZA ABDUL AZIZ  
 6  LEE YU MIN  
 7  RAMSHAH RAHMAN  
 8  PILMAR DIOLA  
 9  MOHD FAUZAN HJ.AHMAD  
 10  RADZI SALI  
 11    
 12    
 13    
 14    


SENARAI NAMA PENTARAF PENGAKAP RAJA

DAERAH LAHAD DATU

 

Nama

No.

Kumpulan

Sekolah/

Kumpulan

Tarikh

Ujian

Tarikh

Lulus

1

Darius Kimin

03

SMK St.Dominic

2-4/6/2001

29/4/2002

2

Lapaula Abdul Muis

03

SMK St.Dominic

2-4/6/2001

29/4/2002

3

Anuar Jaafar

26

SMK Tungku

17-19/12/2002

28/9/2004

4

Michael Yusuf

26

SMK Tungku

17-19/12/2002

28/9/2004

5

Azrul Nizam Ismail

03

SMK St.Dominic

17-20/12/2003

28/9/2004

6

Ramshah Rahman

03

SMK St.Dominic

17-20/12/2003

28/9/2004

7

Hafsah Anis

03

SMK St.Dominic

17-20/12/2003

28/9/2004

8

Anita Sudirman

03

SMK St.Dominic

17-20/12/2003

28/9/2004

9

Nurfazillah M. Suffian

08

SMK Agaseh

17-20/12/2003

28/9/2004

10

Dg Darweena Dardie

08

SMK Agaseh

17-20/12/2003

28/9/2004

11

Abdul Mar Hasmin

28

SMK Sepagaya

27-30/12/2005

11/9/2006

12

Gaib Salip Bangsa

08

SMK Agaseh

27-30/12/2005

11/9/2006

13

Maskur Afdu

10

Kump Terbuka Daerah

27-30/12/2005

11/9/2006

14

Azli Binhar

10

Kump Terbuka Daerah

25-28/1/2007

 

15

Jennifer Collin Spiji

10

Kump Terbuka Daerah

25-28/1/2007

 

16

Michelle Easter Garcia

10

Kump Terbuka Daerah

25-28/1/2007

 

17

Chriscylda George

10

Kump Terbuka Daerah

25-28/1/2007

 

18

Adzman Thasmin

10

Kump Terbuka Daerah

21-24/2/2008

 

19

Chia Peng Len

08

SMK Agaseh

21-24/2/2008

 

20

Remond Sarumih

03

SMK St.Dominic

bakal 

 

21

Rashid Ating

03

SMK St.Dominic

 bakal

 

22

Mohd Yuzrie Yunus

03

SMK St.Dominic

bakal 

 

23

Abdullah Syafie A.Shah

03

SMK St.Dominic

bakal 

 

 

 

 

 

 

 


 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=